מזמינים אתכם לצחוק ביחד איתנו
  עם תום זמר
לקראת פורים 23.2
הורים וילדים 18:00-19:30, מבוגרים 20:30


אנחנו לא צריכים סיבה או גורם מצחיק כלשהו.
בסדרת תרגילים מיוחדים נתחיל מצחוק קטן, אולי אפילו "נזייף" בהתחלה, עד שנגיע לצחוק מתגלגל וכמעט בלתי נשלט. נרשה לעצמנו להשתחרר, להיות שטותניקיים והעיקר- ליהנות.
יוגה צחוק

מה זה יוגה צחוק?
יוגה צחוק הינה הפעלת צחוק המשלבת תרגילי נשימה. כדי לצחוק אנו נעזרים בגוף ובעיקר אחד בשני, ולכן לא זקוקים לגירוי חיצוני כלשהו (בדיחה, הומור, דגדוג). במהלך ההפעלה, מבלי שנבחין בכך, אנו מתחילים לחוש תופעות לוואי מוזרות...
אנו הופכים להיות יותר שמחים, עולצים, יותר משוחררים מדאגות ומעכבות, יצירתיים ואפילו שטותניקיים.
היוגה צחוק מחזיר אותנו לספונטניות ולקלילות הילדית שקיימת בכל אחד ואחת מאיתנו, אשר לעיתים היא פשוט סגורה חזק בתוך ארון פינתי... או באיזה מרתף אפלולי.
בו בזמן, ומבלי שנחוש בכך, מחזק הצחוק המלווה בנשימה את מערכת החיסון שלנו, את הלב, מוריד לחץ דם, מנקה את הריאות, מרזה (500 קלוריות נושרות בהפעלה ממוצעת), מעסה את מערכת העיכול והאיברים הפנימיים, ומגדיל בטחון והערכה עצמית.

מי מוזמן?
אומרים שהאהבה עיוורת... והצחוק- גם כן.

יוגה צחוק אינו מבחין בין גיל, דת, שפה, אמונה או מין.
בין אם הקבוצה הטרוגנית או הומוגנית, עד מהרה המחסומים וההפרדות נושרים, קל לנו לסלוח, לאהוב, לקבל. מהר מאוד אנו מגלים עד כמה נכון המשפט, כי "הצחוק הוא הגשר הקצר ביותר בין שני אנשים".


 

תום זמר (27) תושב העיר,מספר: "כשהייתי בתיכון המורה אמרה לי: אולי תספר לי שגם אני אצחק? סיפרתי לה, והחלטתי לספר גם לכם! "

תום הוא שחקן, מנחה יוגה-צחוק וליצן רפואי, כיום הוא עובד כסייע בגן ילדים.

 


 

 

 
 
 
לייבסיטי - בניית אתרים