סירי-אום סינג, מורה רוחני, מדריך מוסמך לקונדליני יוגה, ומוסיקאי נשמה מבקר בארץ בנובמבר וילמד סדנאות קונדליני יוגה ונאאד יוגה (יוגה של הצלילים).

סירי-אום מלמד קונדליני יוגה, כפי שלימד יוגי בהג'אן, בארצות הברית ובעולם, מאז 1999. קונדליני יוגה, הנקראת גם יוגה של המודעות, משלבת נשימה, תנועה, מדיטציה וקול כדי להעצים את אנרגית הקונדליני – זרם האנרגיה והמודעות הקיים בכל אחד מאתנו ושוכן בעמוד השדרה, לאזן את הגוף והנפש וליצור "איחוד  אלוהי" עם האני האוניברסלי.

הסדנאות היוגה שמלמד סירי-אום סינג כוללות מספר קריות יוגה ותרגילי נשימה, הרפיה עמוקה, מדיטציה עם מוסיקה, עם גונג ועם מנטרה, וקירטאן –שירת מנטרות. הן מכוונות לעורר את העצמה הפנימית, לחזק את האורה ולהרחיב את המודעות האוניברסלית.

נאאד יוגה- היוגה של הצליל, יוצרת חוויה אקסטטית של איחוד הגיף והנפש, האני והאחר, האנושי והאלוהי, על ידי שימוש בצליל ובמנטרה. בסדנת הנאאד יוגה- האהבה האמיתית, המשתתפים לומדים להשתמש במדיטציה עם מנטרה, מודרה (תנועת ידיים), מוסיקה וקול, כדי להבחין בין אהבה התלויה באובייקט ובין אהבה הבאה ממקור אלוהי, להגביר את הנוכחות, ולהקרין את האור הפנימי – הבטוי העליון של האהבה האמיתית.

סירי-אום סינג משתמש במוסיקה שלו כדי להעביר מסר של אחדות, אהבה ושלום. שיריו משלבים מנטרות מתרבויות שונות, מזמורי כנסיה, ספיריטואלס ותמליל מקורי עם מוסיקה המושפעת מג'ז, פולק, גוספל, רגאי, ומסורות מוסיקליות אחרות מרחבי העולם.
הוא הופיע עם מגוון רחב של מוסיקאים: סנטם קאר, פרד ג'ונסון, רובין רנה, יונתן בר-רשי, ואריק לוי, לשעבר מלהקת קולולוש, במגוון מקומות: ממרכזי היוגה לכנסיות, בתי קפה ובארים. הוא מופיע כמוסיקאי אורח בפסטיבל הפולק זיכרונה בנובמבר 5-6.

מסע האור – שירה מקודשת, הוא ארוע מוסיקלי המבוסס על המוסיקה של סירי-אום. אלבומי המוסיקה שלו Guru Dev ו  Travel The Light, זכו להצלחה בארצות הברית. 

בסאנגה, סירי-אום יתארח ביום שישי, 12.11 בשעה 12:00.
אנא התקשרו 077-5108108 להרשמה. 

לאתר ולרשימת הסדנאות שיש לסירי אום בארץ  www.siriomsingh.com

 

 
לייבסיטי - בניית אתרים