סוואמי שיוואמורטי סרסוואטי

יוגה אצ'ארייה (מסטרית של יוגה),
המייסדת של סאטיאננדה אשראם ביוון


סוואמי שיוואמורטי סראסוואטי היא המייסדת של סאטיאננדה אשראם הלאס. החיים שלה הם תזכורת תמידית לכך שמדעים איזוטריים אינם שייכים לעבר ושתוקפם לא פג, אלה שהם רלוונטים להווה וחשובים לאין ערוך לזמן ולתקופה זו.
סוואמי שווואמורטי נולדה באוסטרליה ופגשה לראשונה את הגורו שלה סוואמי סאטיאננדה באשראם שלו, בביה"ס ליוגה ביהאר שבהודו. בביהאר היא למדה ועברה הכשרה בתחומים שונים של יוגה ושל סאניאסה. ב- 1976 סוואמי סאטיאננדה נתן לה מנדט ליסד יוגה ביוון. היא ייסדה את סאטיאננדה אשראם הלאס ב- 1978. לאחר מכן היא החלה לתור את יוון לאורכה ולרוחבה ללא לאות, ולהפיץ את דברי הגורו שלה. מלבד תפקידה החשוב בהפצת סאטיאננדה יוגה בבלקנים היא ייסדה שלושה מרכזי מדיטציה, שניים באתונה ואחד בסלוניקי ומספר רב של מרכזי יוגה בחצי האי יוון ובאיים שמסביב.
ב- 1993, סוואמי שיוואמורטי, הוכרה כיוגה אקהארייה (מסטרית של יוגה) ע"י IYFM
(International Yogic Fellowship Movement) וע"י ביה"ס ליוגה ביהאר, מונגר, הודו.
כמו כן היא אפוטרופוס של היוגה בשביל האקדמיה של סאטיאננדה יוגה באירופה.
היא מתגוררת בפאיאניה אשראם ומעבירה באופן קבוע סמינרים והרצאות על יוגה ברחבי יוון ובחו"ל.
 

 

סדר היום:

·         05:30-07:00    תרגול יוגה
·         07:00-08:00    ארוחת בוקר
·         08:30-10:30    אורח חיים יוגי משולב עם סווה יוגה
·         10:30-11:30    הפסקה
·         11:00-12:30    תכנית לימודים
·         13:00-14:30    ארוחת צהריים והפסקה
·         14:30-15:30    יוגה נידרה של סאטיאננדה
·         15:30-16:00    הפסקת ארבע עם פרי או משהו מתוק ושתייה
·         16:00-18:30    תכנית לימודים
·         18:30-20:00    ארוחת ערב
·         20:00-20:45    הרצאה, סרט  או קירטאנים, שירת מנטרות
·         20:45-22:00    זמן פרטי
·         20:00              כיבוי אורות

הסדנא כולה היא הזמנה לשלב תרגול לימוד ואורח חיים.

  • אנחנו שותפים מלאים של חיי האשראם.
  • משתתפים בעבודות המטבח, בבישול ובהגשה.
  • משתתפים בניקיון כללי של האשראם ביחד עם כל תושבי האשראם הקבועים והאורחים.
  • ההשתתפות היא חלק מסווה יוגה- יוגה של שירות.
  • פיתוח מודעות לעשייה מתוך שירות כאשר כל יום מוצג נושא להתבוננות, המלווה אותנו במהלך הפעילות.

המדריכים בסאטיננדה אשראם הלאס, יוון

סוואמי אפרוקשאננדה סרסוואטי
סוואמי אפרוקשאננדה סרסוואטי הוא הנשיא של סאטיאננדדה הלאס, יוון. עוד בנעוריו הוא התעניין ביוגה ולאחר שקיבל תואר במדעי המדינה ובכלכלה באוניברסיטה הלאומית Kapodistrian אתונה ב- 1982, הוא סיים את ההכשרה למורים ליוגה בשיטת סאטיאננדה בהדרכתה של סוואמי שיוואמורטי. מאז 1983 חייו מוקדשים לתרגול וללימוד יוגה. הוא לימד ובחן מאות מדריכי יוגה, שרבים מהם הפכו למדריכי יוגה מסורים בשיטת סאטיאננדה יוגה. הוא מתגורר בפאיאניה אשראם ומתמחה בקריה יוגה, האטה יוגה, יוגה ואקולוגיה, תזונה ובישול יוגיים.
 

 

סוואמי קוואליאננדה סרסוואטי
סוואמי קוואליאננדה סרסוואטי סיימה את ביה"ס לאנגלית של אוניברסיטת פריז. היא עבדה הן כמורה לצרפתית והן כמורה לאנגלית בבתי ספר פרטיים שונים. היא מתרגלת יוגה מאז 1983, וב- 1994סיימה את ההדרכה שלה. היא התמחה בבריאות עמוד השדרה, ביוגה למבוגרים ובטכניקות הרפיה יוגיים.
 
סוואמי סוויקלפה סרסוואטי
סוואמי סוויקלפה סרסוואטי למדה להיות אחות ומיילדת בביה"ס לרפואה בבלגרד. לאחר מכן היא המשיכה בלימודי מוסיקה בביה"ס למוסיקה,  Dr Vojislav Vučković בלגרד. היא מתרגלת יוגה מאז 1987. היא סיימה את ההכשרה שלה ב- 1989 תחת ההדרכה של סוואמי שיוואמורטי. היא מתמחה בנאדה יוגה ובמנטרה יוגה(היישום של צליל ומוסיקה). 
  


סוואמי קארמאמוקטי סרסוואטי
סוואמי קארנאמוקטי סרסוואטי מדריכת יוגה בסטיאננדה אשראם הלאס. היא למדה משפטים ומדעים והחלה לתרגל יוגה ב- 1998. היא סיימה את ההכשרה שלה בסאטיאננדה אשראם הלאס ב- 2000. כעורכת מוסמכת קיבצה וערכה את הספר על ההיסטוריה של סאטיאננדה יוגה ביוון וכרגע עוסקת בפרויקטים דומים. היא נהנית לשלב קונספטים יצירתיים בתרגול היוגה שלה במיוחד בכל הנוגע לטכניקות מדיטציה וליוגה נידרה של סאטיאננדה.
 
 

סניאסין פורנאננדה
סניאסין פורנאננדה בוגרת ביה"ס להנדסה ומחקר של חיים כפריים באוניברסיטה של אריסטוטל בסלוניקי. היא גם למדה באוניברסיטה של מדינת אוהיו, ארה"ב. היא מתרגלת יוגה מאז 1981. היא סיימה את ההכשרה שלה ב- 1982תחת ההדרכה של סוואמי שיוואמורטי. היא מדריכה ומלווה מדריכי יוגה בשיטה של סאטיאננדה יוגה. כמו כן היא מתמחה האטה יוגה, ראג'ה יוגה, טכניקות מדיטציה וטאטווא שודהי.
 

סניאסין שיוואפוג'ה
סניאסין שיוואפוג'ה למד כלכלה, שיווק, ציור פריהנד, ציור וקולנוע, ועבד בפרסום. ב- 2010 הוא סיים קורס מדריכי יוגה בסאטיאננדה אשראם הלאס.
 
לייבסיטי - בניית אתרים